Motiva Sportsclub RönÃ¥s Skog Sällströms Bil   Gulf Olofström Solskyddscenter Syd AB
Holje Digital Sandahlsbolagen
Rosengrens Färgcenter AB
Lindbytvätten  Holje Trading Enkla Elbolaget NebbebodagÃ¥rden PDS Engineering Sveaskog AdvokatbyrÃ¥n Mats Lind 
Netcomp Von Halen Axelssons Begravningsbyrå Stig Ericsson Bil HS Konsult
Boptech Maxi Reklam Sportringen Tinghockey LE Smörjmedel Scanbox  Ottosson Truck
Hem, Startsidan

ISSCHEMA vt 2018

VECKA 7

 

Måndag
12/2

Tisdag
13/2

Onsdag
14/2

Torsdag
15/2

Fredag
16/2

Lördag
17/2

Söndag
18/2

 

 

 

08.00-09.30

HG

08.30-10.00

Gränums skola

08.30-10.00 Brännaregården

08.00-09.00

OIK u

09.00-10.00

TRE-KRONORS

HOCKEYSKOLA

08.30-09.50 Allmänhetens åkning utan klubba

 

09.45-11.15 Brännaregården

 

09.40-11.00

Kyrkhult åk 1 o försk

 

10.10-11.40

Kyrkhult åk 2 - 3

09.10-10.30

Kyrkhult åk 4 - 6

10.10-11.00

A-lag

 

 

 

 

 

11.10-12.30 Allmänhetens åkning utan klubba

 

10.40-11.40

A-lag

 

10.30

OIK C2 - KHK

 

12.50-14.30 Brännaregården

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.30-15.30 

Isvård

 

13.00-15.00

Isvård

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.00-15.00

UBF Kaj  T.

Värmning13.20

14.00 Matchstart

Saints – Diö

 

 

15.00-16.20

HG

 

15.30-16.50 Allmänhetens åkning med klubba

15.00-16.20

J-lag

 

15.00-16.20

HG

 

15.00-16.20 Allmänhetens åkning med klubba

 

 

 

16.30-17.30

03-05

 

 

16.40-17.50

06-07

16.40-17.40

08-10

16.30-17.30

03-07

17.00-18.20 Allmänhetens åkning utan klubba

 

17.40-18.40

A-lag

17.00-18.20

A-lag

 

17.50-18.50

A-lag

17.40-18.40

A-lag

 

 

18.50-19.50

06-10

18.30-19.40

06-07

 

19.00-20.20

03-05

18.50-19.40

J18

 

 

 

20.00-21.30

Saints

 

19.50-20.50

J-lag

Värmning18.20

19.00 Matchstart

OIK  – Mjölby

20.30-21.30

Saints

19.50-20.40

J20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VECKA 8

 

Måndag
19/2

Tisdag
20/2

Onsdag
21/2

Torsdag
22/2

Fredag
23/2

Lördag
24/2

Söndag
25/2

 

 

 

 

 

 

 

09.00-10.00

TRE-KRONORS

HOCKEYSKOLA

08.30-09.50 Allmänhetens åkning utan klubba

 

 

 

10.00-11.00

J-lag

 

09.00-10.30

Fritids Brännareg.

09.30-10.30 

J-lag

 

 

 

11.10-12.30 Allmänhetens åkning med klubba

11.10-12.30 Allmänhetens åkning utan klubba

11.10-12.30 Allmänhetens åkning utan klubba

11.10-12.30 Allmänhetens åkning med klubba

11.10-12.30 Allmänhetens åkning utan klubba 

 

10.30

OIK D – KHK 1

 

 

 

 

 

 

 

11.00

OIK B1 - Limhamn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.30-15.30

Isvård

 

13.00-15.00

Isvård

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Värmning13.20

14.00 Matchstart

OIK J20 – Tranås

 

 

 

15.30-16.50 Allmänhetens åkning med klubba

15.00-16.20

J-lag

 

 

15.00-16.20 Allmänhetens åkning med klubba

 

 

 

16.30-17.30

03-05

 

 

16.40-17.50

06-07

16.40-17.40

08-10

16.40-17.40

A-lag

17.00-18.20 Allmänhetens åkning utan klubba

 

17.40-18.40

A-lag

17.00-18.20

A-lag

 

17.50-18.50

A-lag

18.00-20.00

Skridskodisco

 

 

18.50-19.50

06-10

18.30-19.40

06-07

 

19.00-20.20

03-05

 

 

 

 

20.00-21.30

Saints

 

19.50-20.50

J-lag

Värmning18.20

19.00 Matchstart

OIK  – Borås

20.30-21.30

Saints

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Publicerad: 2009-03-22 09:34:16 | Text:

« Tillbaka



© 2014 Copyright Olofströms Ishockeyklubb. All rights reserved